• Dodano 49,949 produktów
  • Napisano 192,701 opinii
  • 178,628 recenzentów

Bangla.pl – katalog produktów dla dzieci i rodziców

Witaj w bazie produktów dla dzieci i rodziny. Znajdziesz tu opinie o popularnych wózkach, zabawkach, rowerkach i kosmetykach dla dzieci wraz z opisami i zdjęciami. Możesz także dodawać produkty do bazy, oceniać sprawdzone przez siebie pieluchy, kaszki dla niemowląt czy foteliki samochodowe i brać udział w konkursie na recenzenta miesiąca.

Melissa - Apteka stacjonarna i internetowa

Opis: Nasza Apteka oferuje szeroką gamę leków gotowych i recepturowych oraz duży asortyment kosmetyków i dermokosmetyków. Polecamy Państwu sprawdzone, wysokiej jakości i skuteczne w działaniu produkty pielęgnacyjne. Z każdym rokiem staramy się poszerzać swój asortyment, zakres usług, a także kształcić nasz personel, aby móc świadczyć naszym klientom usługi na najwyższym poziomie. Dzięki temu cieszymy się dobrą opinią oraz zaufaniem Naszych Klientów.

Kategoria:apteka
2012-09-20

Opinie (46)

WYBRANA OPINIA

2012-09-20

Polecam!

Jeśli, ktoś mieszka w Łodzi, w pobliżu ul. Pomorskiej jak najbardziej polecam tę aptekę. Mają bardzo konkurencyjne ceny. Najlepiej zamówić drogą internetową na www.apteka-melissa.pl, gdyż ceny produktów są inne niż te w aptece stacjonarnej.

ZALETY:

Konkurencyjne ceny!!!

Filtruj:
Sortuj:

Top sklepy

Top produkty

Producenci polecają

Najnowsze produkty

Najnowsze opinie