• Dodano 49,924 produktów
  • Napisano 192,663 opinii
  • 178,446 recenzentów

Bangla.pl – katalog produktów dla dzieci i rodziców

Witaj w bazie produktów dla dzieci i rodziny. Znajdziesz tu opinie o popularnych wózkach, zabawkach, rowerkach i kosmetykach dla dzieci wraz z opisami i zdjęciami. Możesz także dodawać produkty do bazy, oceniać sprawdzone przez siebie pieluchy, kaszki dla niemowląt czy foteliki samochodowe i brać udział w konkursie na recenzenta miesiąca.

Hygieia - Sieć aptek

4.5/5 na 2 recenzji
4,5

Opis: Nazwa pochodzi od patronki farmacji, symbolicznie przedstawianej jako kobieta trzymająca czarę, z której pije wąż. Posiadamy zarówno sieć aptek jak i hurtownię farmaceutyczną oraz prężnie działającą aptekę internetową.Naszym głównym celem jest dobro pacjenta dlatego też największy nacisk kładziemy na wysoki standard obsługi klienta. Posiadamy doskonale wykształconych i fachowych farmaceutów, którzy zawsze służą pomocą. Aby zaspokoić wymagania naszych klientów stale rozszerzamy ofertą handlową.

Kategoria:apteka
2016-02-19

Opinie (2)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2018-02-19

Najbliższa

Ta apteka jest najbliżej mojego domu więc bardzo często kupuje w niej. Ceny maja dość dobre i często promocje. Najbardziej popularne leki też są dostępne. Gorzej z mniej popularnymi lekami. Zdarzało mi się kilka razy wychodzić z kwitkiem. Często brakuje preparatów dla dzieci. Plus za to że następnego dnia potrzebna preparaty są bo można je zamówić. Przyjazna apteka i z pojemnikiem na przeterminowane leki.

Filtruj:
Sortuj:

Top sklepy

Top produkty

Producenci polecają

Najnowsze produkty

Najnowsze opinie