• Dodano 49,923 produktów
  • Napisano 192,610 opinii
  • 178,401 recenzentów

Bangla.pl – katalog produktów dla dzieci i rodziców

Witaj w bazie produktów dla dzieci i rodziny. Znajdziesz tu opinie o popularnych wózkach, zabawkach, rowerkach i kosmetykach dla dzieci wraz z opisami i zdjęciami. Możesz także dodawać produkty do bazy, oceniać sprawdzone przez siebie pieluchy, kaszki dla niemowląt czy foteliki samochodowe i brać udział w konkursie na recenzenta miesiąca.

Apteka Pod Lwem - Sieć aptek

Bangla - Zdjęcie nr 1 sklepu Apteka Pod Lwem - Sieć aptek
4.5/5 na 3 recenzji
4,5

Opis: Apteka Pod Lwem to marzenie mojego dzieciństwa, marzenie, które powstało dzięki pasji mojej prababci Darii. Odkąd pamiętam, Jej postaci zawsze towarzyszyły zapachy różnych ziół, a na pięknej wiejskiej płycie bulgotały przeróżne wywary.
Daria Dmitruk urodziła się 26 czerwca 1886 roku we wsi Ryboły. Świat był wówczas zdecydowanie inny, bez telewizji, koncernów farmaceutycznych, etopiryny i Goździkowej. Piękne nadnarwiańskie łąki pełniły funkcje pełnej rozmaitości aptecznej spiżarni. Piołun, dziurawiec, mięta, siemię lniane oraz koński szczaw pomagały przy problemach z trawieniem. Kwiat lipy działał napotnie i wzmacniał drogi oddechowe. Pokrzywa i skrzyp łagodziły reumatyzm, obniżały poziom cukru we krwi, wzmacniały włosy. Krwawniki, pączki brzozy zalane spirytusem i widłak goiły rany, a czarny bez łagodził kaszel.
Taka była moja pierwsza apteka. Marzenia długo unosiły się w obłokach. Kolejne lata to studia na Akademii Medycznej w Białymstoku, pierwsze staże i praca w aptekach. W końcu 12 sierpnia 2000 roku w nowo otwartym Centrum Lekmed przy ulicy Ogrodowej 19 w Białymstoku wraz z mężem zrealizowałam dziecięce marzenie, otworzyłam Aptekę Pod Lwem. Ten Lew, moi drodzy Pacjenci, to życzenie siły i zdrowia dla Was, to symbol godności i niezłomności, które są nam tak często potrzebne w trudnych chwilach choroby.
Ogrodowa 19 z lwem w herbie od początku cieszyła się dużym zainteresowaniem. Złożyły się na to bogata oferta leków specjalistycznych, szybko dostępne leki robione i – co tu dużo mówić – „ludzki” personel dbający również o kieszeń pacjenta.
Zaufanie, którym nas obdarzyliście, poparte ilością Waszych odwiedzin spowodowało, że postanowiliśmy udostępnić Wam kolejnego „Lwa”. Już od późnej jesieni 2010 r. będzie Wam służył w budynku Jaz-Budu przy ulicy Antoniukowskiej 56. W tym nowym miejscu, tak jak na Ogrodowej, będziemy czekać na Was i służyć Wam pomocą codziennie, 7 dni w tygodniu, w niedziele i święta w godzinach 8.00 – 20.00.
Mam nadzieję, że wraz z Wami, drodzy Pacjenci, uda nam się ocalić czar dawnych czasów, godności ludzkiej, pachnących łąk i beztroskiego dzieciństwa.
2012 - to rok wielkich zmian. Niestety Nasi Drodzy Pacjenci słowo "zmiany" oznaczają uszczuplenie Waszych i naszych portfeli. Koniec? Urzędowy zakaz sprzedaży tzw. leków za 1 grosz - może spowodować, że niejeden chory stanie przed trudnym finansowym dylematem. Aby całkowicie nie pogrążać się w smutku nasza firma proponuje nazwać rok 2012 rokiem "STORCZYKA". Ten symbol dzielnych kobiet spod znaku Amazonek wspaniale uzupełnia się z naszym dumnym i pełnym wiary w jutro LWEM.
Dzięki uprzejmości firmy Silima i jej produktom już od stycznia 2012 roku w naszym nowym Salonie Medycznym położonym przy ulicy Modlińskiej 2 będziemy mogli pomagać wszystkim pacjentkom centrów onkologicznych. Ponadto Salon Medyczny stworzy wszystkim potrzebującym możliwość skorzystania z szeroko rozumianej oferty zaopatrzenia medycznego, rehabilitacyjnego i ortopedycznego. Przytulne i pełne domowej atmosfery wnętrza Modlińskiej 2 - pozwolą Wam przynajmniej na chwilę zapomnieć o codziennej szarości.
 

Kategoria:apteka
2011-09-22

Opinie (3)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2014-01-18

Najtansza apteka !

Bardzo lubię ta sieć aptek. Głównie ze względu na dużą rozbieżność w stosunku do innych aptek. Tam jest bardzo tanio! Nie znam innej takiej apteki, w której ceny były tak niskie. I dotyczy to wszystkich produktów. I nie jest to różnica 1 czy 2. Dla przykładu odzywka Regenerum w innych aptekach kosztuje ok.20 zł, a w aptece pod Lwem ok. 11-12 zł! Jak widać różnica jest bardzo duża.

Pracownicy są wykwalifikowani i pomocni. Gdy potrzeba to doradza.

Największą wadą jest to, ze tam zawsze są kolejki, nawet gdy wszystkie kasy są otwarte. Ale to nie przez wolna obsługę, ale przez ilość klientów. Ale co się dziwić, skoro jest tak tanio.

ZALETY:

+ bardzo tanio + dobrzy, wykwalifikowani pracownicy + miła obsługa + długo jest otwarte + duży asortyment + łatwo dostępne (są w wielu miejscach)

WADY:

- długie kolejki

Filtruj:
Sortuj:

Top sklepy

Top produkty

Producenci polecają

Najnowsze produkty

Najnowsze opinie