Malupar, 125 mg, 250 mg, 500 mg czopki doodbytnicze (Aflofarm)

0 kupi ponownie
0 dodanych recenzji
Zobacz wszystkie opinie (0)

O produkcie

Preparat polecany w objawowym leczeniu gorączki oraz bólów różnego pochodzenia. Skład: 1 czopek zawiera substancję czynną 125 mg paracetamolu oraz substancje pomocnicze: lecytyna, tłuszcz stały. Działanie Przeciwbólowe, przeciwgorączkowe. Wskazania gorączka, w przebiegu przeziębienia i stanów grypopodobnych bóle związane z ząbkowaniem u dzieci bóle głowy bóle mięśniowe, kostne i stawowe różnego pochodzenia bóle menstruacyjne bóle po zabiegach chirurgicznych i stomatologicznych Dawkowanie 125 mg: Doodbytniczo. Dzieci od trzeciego miesiąca życia do 1 roku życia: 10 mg/kg/mc w odstępach nie mniejszych niż co 6 godzin. Dzieci od 1 roku życia do 6 lat: 1-2 czopki (125 mg-250 mg paracetamolu). Maksymalna dawka dobowa paracetamolu dla dzieci wynosi 65 mg/kg/mc.

Opinie

Mama ma prawo 02 - W jakiej wysokości przysługuje Ci ulga na pierwsze i kolejne dzieci?